Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Aktualności


Zapraszamy na szkolenia organizowane przez CPBiI
wtorek, 06 stycznia 2009 09:23

Zapraszamy Państwa na nasze szkolenia. Centrum Prawa Bankowego i Informacji działa na rynku usług prawniczych od 1992 roku, a od 1998 r. prowadzi intensywną działalność szkoleniową (zobacz więcej informacji).

Aktualna lista szkoleń otwartych jest dostępna w dziale "Szkolenia otwarte".

Zapewniamy Państwu także możliwość skorzystania z szerokiej gamy szkoleń organizowanych na specjalne zamówienie: "Szkolenia zamknięte".

 
Życzenia świąteczne
wtorek, 23 grudnia 2008 13:43

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.

Życzymy, aby był to rok szczęśliwy w osobiste doznania, rok który spełni również Państwa dążenia zawodowe i przyniesie wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Zarząd i Pracownicy CBPiI

Więcej…
 
Forum Liderów Banków Spółdzielczych
poniedziałek, 08 września 2008 14:21

W dniach 8 ? 9 września br. odbywa się kolejne doroczne spotkanie liderów bankowości spółdzielczej. Tegoroczne obrady są poświęcone omówieniu kilku kwestii, które uznawane są za fundamentalne na obecnym etapie rozwoju bankowości spółdzielczej

Więcej…
 
Najnowszy raport InfoDług już jest!
poniedziałek, 25 sierpnia 2008 16:43

Jak wynika z raportu InfoDług, publikowanego cyklicznie przez InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A., łączna kwota zaległych płatności klientów podwyższonego ryzyka w Polsce wynosiła w sierpniu 7,06 miliarda złotych, co oznacza wzrost w ciągu roku o 44%. W Polsce jest już ponad 1,2 miliona osób, które zalegają z płatnościami powyżej 60 dni. Jak pokazują jednak dane InfoDługu, ponad 70% długów nie przekracza kwoty 5 000 złotych.

Więcej…
 
Bardzo ważne informacje dla Samorządów
piątek, 22 sierpnia 2008 18:00

Zmiany w prawie pozwolą wpisać dłużników alimentacyjnych do Ewidencji Dłużników InfoMonitora

Ustawa o pomocy osobom uprawnionym do alimentów, która wejdzie w życie 1 października 2008 r. zmieni zapisy Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczej. W związku z tą zmianą Wójt, Burmistrz lub Prezydent Miasta będą przekazywali do biura informacji gospodarczej informacje gospodarcze o dłużnikach alimentacyjnych, którzy nie regulują zobowiązań na czas (przez okres dłuższy niż 6 miesięcy).

Odpowiednią umowę najlepiej jest podpisać już dzisiaj - nie trzeba z tym czekać do 1 października.

Więcej…
 
Kampania Informacyjna Systemu DZ ruszyła!
środa, 16 lipca 2008 16:39

W środę, 16 lipca, w Klubie Bankowca w Warszawie, odbyła się Konferencja prasowa Prezesa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza. Tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE - projekt organizowany przy współpracy z Policją oraz pod patronatem MSWiA.

Więcej…
 
Centrum Informacji Gospodarczej - Podsumowanie konferencji
czwartek, 26 czerwca 2008 15:00

Przedsiębiorcy uzyskają szeroki dostęp do rejestrów informacji gospodarczej - Ruszyły Centra Informacji Gospodarczej

W czwartek 26 czerwca 2008, podczas konferencji prasowej nastąpiło ogłoszenie rozpoczęcia działalności Centrów Informacji Gospodarczej w dziewięciu miastach w Polsce. W konferencji wzięli udział przedstawiciele trzech instytucji, które powołały do życia Centra Informacji Gospodarczej – Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej SA oraz InfoMonitora BIG SA.

Więcej…
 
Konferencja prasowa Centrum Informacji Gospodarczejj
poniedziałek, 16 czerwca 2008 13:31

Zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową, na której poinformujemy, na czym polega istota i unikalność Centrum Informacji Gospodarczej oraz jaki będzie wpływ tego przedsięwzięcia na prowadzenie działalności gospodarczej.

Więcej…
 
Konferencja: Pieniądz elektroniczny
środa, 11 czerwca 2008 15:48

Pieniądz elektroniczny: potencjał i przeszkody, jak wykorzystać go w Polsce? Regulacje prawne, technologia, praktyka i wyzwania

VI Sesja Konferencji z cyklu ?Polskie Karty i Systemy? 26 czerwca 2008r. w Warszawie

Więcej…
 
Ogólnopolski raport "InfoDług" - maj 2008
czwartek, 05 czerwca 2008 09:43

InfoDług - Ogólnopolski raport o klientach wysokiego i podwyższonego ryzyka w obrocie gospodarczym

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


CPB25 film jubileuszowy
Projekt i wykonanie Mavtech Group