Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

XI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej
poniedziałek, 06 maja 2019 08:32

Technologia na rzecz biznesu, wsparcie technologiczne back office, perspektywa funkcjonowania bankowości spółdzielczej w obszarze technologii oraz wzrastająca rola fintechów i robotów w bankowości spółdzielczej – to główne obszary tematyczne, które zostaną omówione już 22 maja 2019 r. podczas FORUM TECHNOLOGII BANKOWOŚCI SPÓŁDZIELCZEJ.

Podczas dyskusji pragniemy też zwrócić uwagę na wykorzystywanie technologii IT w dodatkowych usługach.

Do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy przedstawicieli banków spółdzielczych, banków zrzeszających, firm działających w otoczeniu sektora bankowości spółdzielczej, środowiska naukowego, administracji publicznej oraz SKOK. Spotkanie jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami, usługami i produktami dostępnymi i oferowanymi na rzecz banków spółdzielczych. Spotkanie bardzo dobrze wpisuje się w cykl zmian, jakie od kilku lat towarzyszą sektorowi bankowości spółdzielczej w zakresie regulacji, zmian dotychczasowego modelu biznesowego, sprawozdawczości oraz zmian zachodzących w dziedzinie technologii.

“Szybkość i skala zachodzących zmian w świcie cyfrowym jest bez precedensu w porównaniu do całej dotychczasowej historii. Odpowiednie wykorzystanie możliwości jakie dają obecnie nowoczesne technologie powinno istotnie pomóc w dostosowaniu modeli funkcjonowania przyjmowanych strategii działania w biznesie bankowości lokalnej. Umiejętność połączenia już zbudowanych relacji z klientami, zaufanie do sektora z rosnącymi kompetencjami cyfrowymi oraz dostępnymi technologiami może stanowić atut do wzmacniania lokalnych przewag konkurencyjnych dla bankowości spółdzielczej”Bartłomiej Nocoń, Członek Rady Programowej Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

Więcej informacji oraz rejestracja: www.aleBank.pl/FTBS

Zapraszamy!

 

Prenumerata 2019
Projekt i wykonanie Mavtech Group